Konkurs finałowy

KONKURS FINAŁOWY– ten trwa od momentu ogłoszenia do 24.09.2020 (23:59), kiedy to kończymy przyjmowanie prac, a 27.09.2020 w Światowym Dniu Turystyki nastąpi rozstrzygnięcie i ogłoszenie zwycięzców, których wybierzemy trzech. Do wygrania sprzęt turystyczny taki jak puchowy śpiwór, ultralekki hamak czy rodzinny namiot.

Jakie jest Wasze zadanie?

Co tydzień wraz z kolejną odsłoną przygód Poli i Piotrka publikujemy na naszej stronie różne propozycje zabaw. Zachęcamy Cię do zabawy – a żeby wziąć udział w konkursie wystarczy, że pokażesz nam rezultaty tych zabaw 🙂

Umieść w komentarzu na Facebooku pod bieżącym odcinkiem w formie zdjęcia, krótkiego filmiku, czy zapisków swój rezultat. Na przykładzie: jeśli zabawa dotyczy stworzenia mapy przygód – prześlij nam w komentarzu zdjęcie swojej mapy (rysunku, wyklejanki.); jeśli zabawa dotyczy łamigłówek słownych – zapisz je nam w komentarzu lub zrób to  tradycyjnie na papierze i prześlij zdjęcie; jeśli np. dotyczy zrobienia czegoś po raz pierwszy -może zdjęcie lub filmik sytuacji, w której robicie coś po raz pierwszy*?

*przesyłane prace – zdjęcia, filmiki, wyklejanki (np. rodzinnymi zdjęciami) – nie mogą zawierać wizerunku osób/ osoby umożliwiających identyfikacje, nawet jeśli osoba ta wyraża zgodę na udostępnienie swojego wizerunku. Prosimy o tym pamiętać, gdyż nie będziemy mogli przyjąć prac na konkurs z użytym wizerunkiem osób. Dziękujemy za zrozumienie.

***

Nagrody w konkursie finałowym

Śpiwór PAJAK QUEST SWITCH

Śpiwór Pajak Quest Switch

Klasyczny śpiwór puchowy, posiadający możliwość adaptacji do wielu zastosowań. Całkowicie rozpięty, służy jako kołdra dla dwóch osób, podczas siedzenia możesz wyciągnąć ręce przez otwory boczne i swobodnie przygotować posiłek lub zagrać na gitarze. Gdy chcesz przejść kilka kroków, zwyczajnie odpinasz zamek w nogach i jesteś w trybie chodzenia. Ważący zaledwie 640g i zajmujący przestrzeń 2,2L po spakowaniu jest idealny na podróże rowerowe, spływy kajakowe, rejsy, biwakowanie etc. Wypełniony polskim białym puchem kaczym 700 FP zapewnia komfort cieplny w temp. do 15st.C dla kobiet i 12st.C dla mężczyzny – temp. minimalna -1st. Wyprodukowany w Polsce.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj

Hamak LESOVIK DRAKA

Hamak Lesovik Draka

Hamak DRAKA to zintegrowany system hamakowy z wypinaną moskitierą. Ma w sobie wszystko, czego wymagamy od wymarzonego noclegu w terenie: przestronna sypialnia, kompletny system zawieszenia, półka na podręczne przedmioty, niska waga, ponadprzeciętna ergonomia i w 100% polska produkcja. Unikatową cechą DRAKI jest całkowicie wypinana moskitiera – gdy jest niepotrzebna, jej demontaż zajmuje dosłownie chwilę. Moskitiera DRAKI nie potrzebuje dodatkowych odciągów czy osobnego systemu zawieszenia, by działać prawidłowo. Hamak DRAKA jest synonimem leśnego komfortu.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj

Namiot rodzinny FJORD NANSEN MALAGA IV

Namiot rodzinny FJORD NANSEN MALAGA IV

Namiot Malaga to potężna baza dla czteroosobowej rodziny. Kopułowa konstrukcja umożliwia rozstawienie namiotu bez mocowania go do podłoża, dzięki czemu można go wygodnie przenosić w poszukiwaniu idealnie płaskiego miejsca. Bardzo wysoka sypialnia – 195 cm pozwala żyć wewnątrz bez schylania się i kulenia. Na jej ściankach bocznych znajdują się kieszonki na różne obozowe gadżety czy suche jedzenie. W przypadku niepogody, w Maladze możemy wygodnie funkcjonować w osłoniętym przedsionku, gotując, grając w gry czy po prostu odpoczywając. Podłoga przedsionka, rozkładana jest osobno, w zależności od upodobania i terenu na którym się rozbijamy.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj

***

Regulamin konkurs znajdziecie tutaj – dokument w formacie pdf

  1. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik potwierdza, że spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie oraz wyraża zgodę na udział w Konkursie na zasadach określonych w Regulaminie, a w szczególności Uczestnik zobowiązuje się nie ingerować w przebieg Konkursu w sposób naruszający jego zasady oraz przebieg zamierzony przez Organizatora.
  2. Organizator ma prawo wykluczyć Uczestnika z udziału w Konkursie w przypadku podjęcia przez Organizatora uzasadnionego podejrzenia naruszenia przez Uczestnika postanowień Regulaminu.
  3. Niezależnie od ust. 2 powyżej Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z Konkursu Uczestnika, który w ocenie Organizatora naruszy ogólne zasady obowiązujące na Stronie, naruszy dobre obyczaje lub zasady współżycia społecznego.
  4. Organizator zastrzega sobie prawo zmian Regulaminu w każdym czasie bez podania przyczyny poprzez zamieszczenie odpowiedniej informacji w zakładce Konkursu oraz w wersji papierowej w siedzibie Organizatora. Zmiana Regulaminu nie może naruszać praw nabytych przez Uczestników.
  5. Niniejszy Regulamin dostępny jest w linku na Stronie Konkursowej , notatkach na Facebooku oraz w siedzibie Organizatora.