Mikrokonkurs

MINIKONKURS – odbywa się co tydzień – i co tydzień wybieranych jest 5 Laureatów, którzy otrzymują nagrody (Laleczkę Pola, Laleczkę Piotrek oraz trzy nagrody od partnera odcinka). 

Konkurs zaczyna się w następnym dniu po publikacji nowej przygody Poli i Piotrka i trwa 6 dni, do godz. 23.59 dnia szóstego – w tym czasie stwórz i opublikuj w komentarzu pod postem z danym odcinkiem swoje hasło, slogan, krótki wierszyk, wezwanie do rozpoczęcia przygody (może być rymowanka) – pamiętaj, aby zwierało w sobie słowo: NATURA oraz aktywność, która jest „bohaterem” danego odcinka. 

Np. Natura wzywa nas – na kajaki nadszedł czas!

Po publikacji kolejnego odcinka wyłonimy zwycięzców poprzedniego – pod uwagę będą brane także reakcje na poszczególne hasła na FB.

Jedna osoba może brać udział jeden raz w każdym cotygodniowym konkursie.

O narodzie poinformujemy na profilu na FB oraz wiadomością na Messengerze maksymalnie w ciągu 3 dni.  

***

Nagrody w Mikrokonkursach

Laleczka Pola i Laleczka Piotrek

Zabierz Polę i Piotrka do domu i przeżyj z nimi nie jedną przygodę. Nasze wyjątkowe rodzeństwo zostało wykonane ręcznie na szydełku przez polską rzemieślniczkę ze: ZreczneLudki Pola i Piotrek są podobnego wzrostu i mierzą 18cm, dzięki czemu zmieszczą się w każdym plecaku małego turysty!

Weź udział w konkursie dwukrotnie, by zgromadzić obydwie:) W każdym konkursie do wygrania jedna laleczka.

Zestaw skarpet COMODO

Zestaw skarpet polskiej marki Comodo zawierający skarpety trekkingowe, skarpety jeździeckie antykleszczowe oraz skarpety na poprawę nastroju czyli „funny socks”.

Skarpety trekkingowe Drytex dedykowane są do wszelkich aktywności związanych z długim chodzeniem, tj. wycieczki górskie, wyprawy po lasach. Specjalne strefy podnoszą komfort użytkowania – strefa nacisku amortyzuje piętę, strefa frotte chroni przed otarciami zmniejszając tarcie, płaski szef chroni palce, elastyczne opaski dopasowują skarpetę do kształtu stopy zapobiegając jej zsuwaniu. Przędza Drytex Comfort zapewnia szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz skarpety.

Skarpety jeździeckie odstraszające komary i kleszcze są bezpieczną ochroną przed insektami. System anty-mosqito bazuje na osadzonych na materiale mikroskopijnych kapsułkach, które pod wpływem nacisku ludzkiego ciała otwierają się, uwalniając substancję o zapachu trawy cytrynowej odstraszającej komary.

www.szufladaskarpet.pl

Koszulki termoaktywne BRUBECK City Air

Koszulki City Air polskiej firmy Brubeck, to połączenie termoaktywnych właściwości z modną kolorystyką i ciekawymi wzorami inspirowanymi naturą. Od teraz możesz nosić funkcjonalną koszulkę w codziennej miejskiej stylizacji. Dodatkowo koszulka posiada na całej swojej powierzchni strefy wentylacyjne Air Balance w postaci mikro otworków dzięki czemu idealnie sprawdzi się w upalne dni, a bezszwowe wykończenie nie spowoduje otarć czy podrażnień.

www.brubeck.pl

Plecaki turystyczne ze sklepu e-horyzont

Plecak dla małych poszukiwaczy przygód, w którym wszystkie elementy obsługuje się dziecinne łatwo. LITTLE JOE sprawdzi się jako plecak do przedszkola lub na pierwsze wędrówki. Drugie śniadanie, pluszak i kurtka przeciwdeszczowa – wszystko to można rano spakować do czterech kieszeni: komory głównej, kieszeni przedniej oraz dwóch bocznych kieszeni siatkowych – by następnie w przedszkolu szybko się do nich dostać. Plecak dzięki wygodnym paskom na ramię i dodatkowej stabilizacji pasem piersiowym nawet podczas biegania lub szaleństw pod gołym niebem pozostaje wygodnie na swoim miejscu.

Plecak BUTTERCUP to znakomity wybór dla małego odkrywcy. System pasków na ramiona wyróżnia się wygodą noszenia i sprawia że plecak prawidłowo przylega do pleców. Jest przeznaczony dla maluchów już od drugiego roku życia. Lekkość materiału z którego jest uszyty znakomicie łączy z wytrzymałością na rozdarcia. Oprócz komory głównej z kieszenią wewnętrzną do dyspozycji ma kieszeń przednią z małą komorą wewnętrzną oraz dwie siatkowe kieszenie. W plecaku przymocowano elementy odblaskowe oraz tabliczkę do odrysowywania kształtów, połączoną z linijką, gdzie rodzic może umieścić swoje dane.

www.e-horyzont.pl

Akcesoria wspinaczkowe MILO

Zestaw akcesoriów od polskiej marki wspinaczkowej MILO:

Biodrówka HEFFO – Klasyczna torebka biodrowa z szerokim, wygodnym pasem biodrowym, obszerną komorą główną oraz dwiema dodatkowymi kieszonkami ułatwiającymi uporządkowanie noszonych rzeczy. Wykonana z trwałego materiału stosowanego również do produkcji plecaków Milo.
Woreczek na magnezję ATTAI – Mały woreczek na magnezję wykonany z wielobarwnych ścinek materiałów wykorzystywanych przy produkcji odzieży Milo. Posiada zaciąganą górę zapobiegającą rozsypywaniu się magnezji, niewielką kieszonkę “na drobne” oraz włochate wnętrze.
FIRST AID BOX- Niewielka kosmetyczka znakomicie nadająca się do zorganizowania turystycznej apteczki. Posiada liczne, rozkładane kieszonki o różnych rozmiarach oraz przegródkę zapinaną zamkiem błyskawicznym. Dzięki paskom oraz szlufkom z łatwością można przytroczyć ją do plecaka.

www.milo.pl

Ręczniki szybkoschnące z grami MALOKA

Gry podróżne Adventure Games to połączenie ręcznika turystycznego z grami planszowymi. Z jednej strony jest to lekki, funkcjonalny ręcznik, który zabieramy na każdy wyjazd. Z drugiej natomiast, to wielka plansza z 3 grami, na której wspólnie z naszymi znajomymi czy dziećmi możemy grać i świetnie się bawić.

www.malokasklep.pl

Zestawy Skarpet Rowerowych COMODO

Skarpety rowerowe COMODO podniosą komfort każdej wycieczki rowerowej. Wykonane są z wysokiej jakości technicznej przędzy Drytex Comfort, która zapewnia ochronę przed przegrzewaniem i wilgocią. Odpowiednia struktura włókna zapewnia optymalne odprowadzanie wilgoci na zewnątrz utrzymując komfort użytkowania w trakcie wysiłku.  Dzięki niej skarpety mają także miękką, przyjemną teksturę, co ma zasadnicze znaczenie przy wielogodzinnym kontakcie ze skórą.
Skarpety COMODO produkowane są w Polsce.  

www.szufladaskarpet.pl

Kubek Polski

Tradycyjny kubek emaliowany z unikatową grafiką, z kolekcji limitowanej wytłoczony w Polsce w Rybniku. Kolekcja stworzona z myślą o wszystkich miłośnikach aktywnego wypoczynku na łonie natury. Wyśmienity kubek do kawy, herbaty czy źródlanej wody, dekorowany oryginalnym motywem turystycznym, znajdzie swoje wyjątkowe miejsce podczas niejednej przygody w górach, nad morzem czy jeziorem.

***

Regulamin konkurs znajdziecie tutaj – dokument w formacie pdf.

  1. Biorąc udział w Konkursie Uczestnik potwierdza, że spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie oraz wyraża zgodę na udział w Konkursie na zasadach określonych w Regulaminie, a w szczególności Uczestnik zobowiązuje się nie ingerować w przebieg Konkursu w sposób naruszający jego zasady oraz przebieg zamierzony przez Organizatora.
  2. Organizator ma prawo wykluczyć Uczestnika z udziału w Konkursie w przypadku podjęcia przez Organizatora uzasadnionego podejrzenia naruszenia przez Uczestnika postanowień Regulaminu.
  3. Niezależnie od ust. 2 powyżej Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z Konkursu Uczestnika, który w ocenie Organizatora naruszy ogólne zasady obowiązujące na Stronie, naruszy dobre obyczaje lub zasady współżycia społecznego.
  4. Organizator zastrzega sobie prawo zmian Regulaminu w każdym czasie bez podania przyczyny poprzez zamieszczenie odpowiedniej informacji w zakładce Konkursu oraz w wersji papierowej w siedzibie Organizatora. Zmiana Regulaminu nie może naruszać praw nabytych przez Uczestników.
  5. Niniejszy Regulamin dostępny jest w linku na Stronie Konkursowej , notatkach na Facebooku oraz w siedzibie Organizatora.